Garaj pentru masinile Crazy Motors, Djeco
Transport in easybox: de la 15 lei**
Transport la domiciliu: de la 15 lei in functie de greutate si volum***
Detalii
Descriere
Garaj din lemn cu lift și stații de încărcare – Crazy Motors 🚗🔧JOC PREMIAT Garajul din lemn DJ05495 este locul perfect pentru aventurile cu mașinile Crazy Motors ! Dotat cu un lift funcțional, o spălătorie auto și stații de încărcare electrică, acest garaj oferă ore întregi de joacă. Ridică mașinile cu liftul până în parcarea de sus, spală-le și lansează-le pe rampă pentru o cursă rapidă! ✔ Caracteristici: Lift ușor de utilizat pentru a transporta mașinile între niveluri Spălătorie auto cu role detașabile pentru o curățare impecabilă 2 stații de încărcare electrică pentru un garaj eco-friendly Rampă pentru coborâri spectaculoase și curse rapide Parcarea spațioasă oferă loc pentru mai multe mașini Design ilustrat, perfect integrat în universul Crazy Motors ✔ Conținut: garaj din lemn cu un nivel, lift funcțional, rampă, spălătorie auto cu role detașabile, 2 stații de încărcare electrică ✔ Vârstă recomandată: 3 - 9 ani ✔ Material: Lemn certificat FSC® 🌿 Un garaj durabil și bine construit, ideal pentru copiii pasionați de mașini și aventuri pe patru roți! Conform reglementărilor EN71. AVERTISMENT: Contraindicat copiilor sub 3 ani. Contine piese mici, pericol de înghițire. A se utiliza sub directa supraveghere a unui adult. Producător: Djeco, Franța*Durata de livrare a produselor de 1-2 zile lucratoare poate fi oferita in perioadele cu volum scazut de comenzi si in conditii de disponibilitate a produselor. Termenul se poate prelungi pana la 30 de zile conform prevederilor legale de livrare a comenzilor plasate online.
** Livrarea in EasyBox este disponibila doar pentru coletele mici care incap in sertarele lockerelor.
***Livrarea este 15 lei pentru comenzile platite cu cardul sau transfer bancar si 25 lei pentru comenzile platite ramburs
Cost calculat pentru coletele mici in limita a 2 Kg, nu se aplica pentru coletele voluminoase ex: biciclete, masinute electrice, vehicule cu pedale, mobilier... etc, acestea avand un cost de transport individual, in functie de greutate si volumetrie) .Costul final va fi specificat atat in procesul de plasare al comenzii, cat si dupa finalizarea acesteia.
